Jak rozumieć ten opis po badaniu?

Witam. Bardzo proszę o interpretację moich badań. Lipoza 164 ( norma max 72) ALAT 69 ( norma max 34) ASAT 87 ( norma max 31) Gamma GT 85 ( norma max 35) LD 288 ( norma max 247) Birulbina 3.0 ( minimum 3.4)

witam wynik interpretuje się znając cały kontekst, nie podano żadnych informacji klinicznych o stanie zdrowia pacjenta