Jak rozumieć ten opis usg głowy synka?

Proszę o interpretację wyników, każdy lekarz mówi co innego. Urodziłam synka przez proznociag. Miał robione usg głowy. Struktury mozgowe prawidłowe. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Sploty naczyniowkowekomor bocznych asymetryczne, splot lewy pogrubiony, szerszy od prawego. Zewnętrzne przestrzenie płynów nieposzerzone. Wskaźnik oporu na ACA RI=0,65. Kontrolne usg mam za 8 tyg ale bardzo się martwię czy to coś złego

Lek. Bartosz Domagała

A jak synek się rozwija? Są jakieś niepokojące objawy? To bardzo ważne przy interpretacji wynikow