Jak rozumieć ten wynik badania macicy?

Witam, prosiłabym o wyjaśnienie wyniku badania: Obraz trzonu macicy odpowiada macicy dwuroznej. W jamie macicy w rogu lewym widoczny wczesny pojedynczy pęcherzyk ciążowy, z echem żywego zarodka, którego CRL=6,4 hbd. YS-4 mm Trofoblast bez cech oddzielenia W rzucie przydatkow zmian guzowatych i torbielowatych nie stwierdza się. Zatoka Douglasa wolna od płynów. Trafiłam do szpitala że względu na budzenie w 6 tc. Czy jeśli maluszek umiejscowiony jest w lewym rogu macicy mam rozumieć że mogą być problemy z donoszeniem ciąży i tez ze względu na mało miejsca z wadami rozwojowym maluszka? Proszę o rozjasnienie wyniku. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Istnieje zwiększone ryzyko niedonoszenia ciąży. Wszystko zależy od wielu czynników do których zbadania dostęp maja lekarze w szpitalu. Pozdrawiam.