Jak rozumieć ten wynik histopatologiczny mojej mamy?

Witam, proszę o interpretacje wyniku histo-patologicznego mojej mamy: fragmenty niskozróżnicowanego nowotworu, profil immunohistochemiczny Ck Pan( ), wimentyna ( ), p63(-), ER( ), Ki67 ( w60%komórek), G3

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Trzeba ten wynik odnosić do stanu ogólnego oraz innych wyników badań obrazowych. Trzeba się udać z tym wynikiem do onkologa bądź innego specjalisty, który leczy Pani mamę. Pozdrawiam.