Jak rozumieć wynik gastroskopii u 25-latki?

Dzień dobry otrzymałam właśnie opis gastroskopii i chciałabym się dowiedzieć co on oznacza : " przełyk, wypust bez mian. Linia Z z wyraźna na szczycie fałdów żołądkowych. W antrum kilka drobnych nadżerek i pasmowate zmiany zapalne błony śluzowej. Poza tym żołądek bez zmian . Ściany żołądka podatne na insuflacje i desuflacje. Jeziorko śluzowe średniej wielkości podbarwione żółcią . Odzwiernik ziejący asymetryczny bez zmian. Opuszka XII stnicy kształtna bez zmian. Część pozaopuszkowa XII stnicy bez zmian. Z błony śluzowej części pozaopuszkowej XII stnicy pobrano 6 wycinków do badania hist pat.( choroba trzewna ) test ureazowy ujemny.

Dzień dobry,

za nim na Pani pytanie odpowie lekarz to zalecał bym wizytę stacjonarną do lekarza gastrologa który po badaniu fizykalnym oceni wynik z klinicznymi objawy o których nic Pani nie wspomniała a są bardzo pomocne w diagnostyce.

Zalecał bym rówież konsultacje z dietetykiem klinicznym w sprawie ustalenia diety.

Pozdrawiam