Jak rozumieć wynik RTG biodra u 52-latki?

Co może oznaczać taki opis zdjęcia rtg biodra. Rtg stawu biodrowego lewego ap-szerokość szpary stawu biodrowego prawidłowa. Powierzchnię stawowe o gładkich obrysach. Rozrzedzenie struktury kostnej nadpanewkowo w kości biodrowej. Czy mam się martwić? Co to może być?

Dzień dobry,

opis badania wymaga stacjonarnej wizyty u ortopedy który wykona badanie przedmiotowe i oceni wynik z objawami klinicznymi które występują u Pani.

Sam opis bez badania fizykalnego nic nie wnosi, warto odwiedzić lekarza który zlecił diagnostykę.

Pozdrawiam