Jak rozwiązać problem z narzeczoną?

Mam problem ze swoją narzeczoną 24l dowiedziałem się ostatnio ze przedemna miała układ ze starszym facetem nie chce rozmawiać na ten temat ani powiedzieć kto to był wiem tylko że trwał parę lat około 3 wiem że miała oprócz tego kilku facetów ale to akurat mnie nie martwi bo sam nie byłem święty Ale boję się tylko o ten układ mówi że mnie kocha i zerwała z nim układ i się już nie kontaktują Ale jednak się boję co mam robić ?

Proszę z nią o tym porozmawiać. Uważam, że jeśli jest Pan dla niej ważny, powinna Panu o tym "układzie" opowiedzieć.
Może to już historia i nie ma czym się martwić, ale rozmowa jest tu niezbędna.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam,

Wspomina Pan o niepokojącym układzie Pana narzeczonej ze starszym mężczyzną, który trwał około 3 lat. Dziewczyna nie chce z Panem na ten temat rozmawiać, co wzmaga Pana niepokój. Czy ta relacja trwała przed Waszym poznaniem się, czy może w trakcie? Czy ukochana kompletnie nic Panu nie powiedziała (o charakterze układu, itp.)? W jaki sposób się Pan o tym dowiedział? Jest wiele pytań, które mogłabym zadać, ale jeżeli ta sytuacja utrudnia utrzymanie między Wami normalnej relacji to warto pomyśleć nas terapią par. Jeżeli oboje Państwo chcecie uzdrowić swój związek i powiedzieć sobie szczerze kilka rzeczy, ale nie potraficie zrobić tego w cztery oczy to zachęcam do skorzystania z tej formy pomocy.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA