Jak rozwiązać problem z rodzicami?

Dobry wieczór, pisałam już wcześniej o problemie z rodzicami. Mimo rozmów, i podjęcia "wyprowadzki", która i tak nie wyszło jak chciałam, dalej mam problem z rodzicami. Mimo iż mam 22 lata, niestety jestem uwiązana w domu, muszę być na każde ich zawołanie, a samodzielne podejmowanie decyzji kończy się kłótnią i pretensjami. Jak mam to rozwiązać? Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Szczegółowa analiza sytuacji i poszukiwanie rozwiązań przekracza możliwości kontaktu internetowego i krótkiej porady. Proszę rozważyć osobistą konsultację psychologiczną. Zazwyczaj kilka-kilkanaście spotkań przynosi nowe odkrycia, refleksje na temat swojej sytuacji i ocenę różnych opcji wyjścia z problemu.

Pozdrawiam!