Jak samemu i podczas pobyty za granicą radzić sobie z uzależnieniem od alkoholu?

Witam. Mam 21 lat, problemy z alkoholem z ktorych zdajd sobie sprawe, ale nie potrafie z tym przestac. Pracuje za granica, czesto zmieniam miejsca pobytu. Grupy aa odpadaja za granica. Jak moge sie ratowac?

Witam,
koniecznie trzeba się zgłosić do specjalisty na miejscu,albo skorzystać z prawa do urlopu i pójść do placówki zajmującej się problemem.Nawet dorywczo,by mieć poczucie oparcia.Polecam ośrodki pracujące metodami hipnozy.