Jak schudnąć 20 kilo w miesiąc?

Witam! Mam 12 lat, ważę 71 kilo, a wzrostu 156. Co mam zrobić żeby schudnąć chociaż 10 kilo? Jem posiłki co 3 godziny. Śniadania często nie jem, ale za to obiad mam większy, a kolacja to kromka chleba z masłem i serem lub kiełbasą. Niekiedy się z tym źle czuję. Spożywam dużo słodyczy, ale nie mogę się powstrzymać! Rodzice mi mówią żebym ćwiczyła w domu, ale gdy już ćwiczę to trwało ok.15minut. Co mam zrobić? Proszę o POMOC!
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Masz bardzo dużą ilość dodatkowych kilogramów.
Konieczna jest wizyta u lekarza.
Nie wolno bagatelizować tego problemu.
Warto wykonać badania lekarskie, w celu określenia przyczyn problemu.
Być może przyczyna jest inna niż nieprawidłowe żywienie, czy niewielka aktywność fizyczna.

Zalecałabym spożywanie 5 posiłków dziennie:
-śniadanie, obiad, kolacja jako posiłki główne, o większej kaloryczności,
-II śniadanie, podwieczorek - mniejsze, o mniejszej kaloryczności, w formie przekąsek.
Ostatni posiłek zalecałabym na 2-3 godziny przed snem.
Przynajmniej 1 posiłek powinien być ciepły.
Nie można zapominać o śniadaniu.
Posiłki powinny być spożywane w spokoju, powoli.
Należy dokładnie żuć każdy kęs.
Od stołu dobrze jest odejść z niedosytem – uczucie sytości pojawia się dopiero po pewnym czasie.

To, co możesz zrobić to wyeliminować "bomby kaloryczne": cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, fast-foody, ciasta, ciasteczka, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).

Piramidę Prawidłowego Żywienia znajdziesz pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Przykładowe ćwiczenia znajdują się pod adresem:
www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam