Jak schudnąć 5 kg w 2 miesiące?

Witam, zacznę od tego, że mam 14 lat, 162 cm wzrostu i ważę 55kg ;/ i bardzo źle czuję się ze swoim ciałem. Chciałabym schudnąć około 5 kg. Myślę, że nie jest to jakoś dużo, więc mam nadzieję, że poradzę sobie z zrzuceniem tego balastu do 1 lipca ;] tylko problem w tym, że nie wiem, jak te 5 kg zrzucić niestety. Moja motywacja jest duża, bo jak przymierzam moje ciuchy, to wolę nie patrzeć w lustro. Więc bardzo proszę o pomoc!!! Z góry dziękuję.
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest jak najbardziej w porządku. Oznacza to, że nie musisz i nie powinnaś stosować diety odchudzającej. Jeśli chodzi o zadowolenie z sylwetki - na pewno je zwiększysz, podejmując regularną aktywność fizyczną, która wymodeluje Twoje ciało.

Polecam Ci serwis www.abccwiczenia.pl.

Pewność, iż Twoja dieta dostarcza wszystkich niezbędnych składników będziesz miała po dopasowaniu jej do zaleceń Pirmidy Zdrowego Żywienia: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci.

Pozdrawiam ciepło