Jak schudnąć 6-7 kg w miesiąc?

No więc, mam 15 lat, 172 cm wzrostu i teraz ważę 54 kg. Wiem, że według kalkulatora BMI to "niedobór masy ciała" ale ja naprawdę mam dość gruby brzuch i masywne uda. Właśnie z tych części ciała chciałabym najwięcej schudnąć. Przyznam, że nie lubię uprawiać sportu. Jedyne co sprawia mi przyjemność to skakanie na skakance, jazda na rolkach i może jazda na rowerze, ale przyznam się, że nie uprawiam sportu często, gdyż nie mam dużo czasu. Chciałabym schudnąć co najmniej 5 kg w miesiąc. bardzo mi na tym zależy ;) Czytałam już dużo artykułów na temat odchudzania. Wiem, że powinnam jeść 5 małych posiłków dziennie, ale tak naprawdę nie wiem czy mi to pomoże, gdyż jestem osobą, która albo się na pycha po brzegi, albo po prostu nie je nic. Chciałabym się dowidzieć ile Kcal powinnam jeść, aby zrzucić te 5-6 kg? I czy to w ogóle możliwe bez dużego wysiłku fizycznego?
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Niestety nie powiem Ci jak schudnąć, gdyż w Twoim przypadku mogłoby to być groźne dla zdrowia i rozwoju organizmu.
Naprawdę nie potrzebujesz diety.
Jedyne co mogę Ci polecić to właśnie aktywność fizyczna.
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na: www.abccwiczenia.pl
W materiałach video dostępne są przykładowe ćwiczenia, pomocne w kształtowaniu mięśni brzucha.
Zachęcam do zapoznania się z nimi.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam