Jak schudnąć 6 kilogramów?

Witam! Mam 22 lata,166,6 cm wzrostu i ważę 56 kg. Jem normalnie, zazwyczaj 3 posiłki dziennie, czasami wieczorem. Wiem, że to nie dobrze, ale niekiedy praca nie pozwala mi spożyć posiłku przed godziną 18. Próbowałam diety 1000 kalorii dziennie, ale nie mam tak silnej woli, aby przez nią przebrnąć. Przez ostatnie 3 miesiace ćwiczyłam na siłowni, ale obecnie nie jestem aktywna fizycznie. Proszę o pomoc, poradę jak schudnąć do 50 kg bez efektu jo-jo. Z góry dziękuję, Paulina.

Witam!

Pani BMI wynosi 20,36, co oznacza, iż Pani masa ciała jest w normie.Nie musi się Pani odchudzać.

Jeśli pragnie Pani wymodelować sylwetkę, proszę codziennie przeznaczyć ok. 30 minut na ćwiczenia/aktywność fizyczną. Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pani na stronie abccwiczenia.pl .

Odnośnie posiłków - warto zwiększyć ich ilość do 4-5 dziennie, w STAŁYCH odstępach ok. 3 godzinnych.

Dieta 1000 kcal zdecydowanie nie jest dla Pani. Kobiety w Pani wieku, przy umiarkowanej aktywności fizycznej i masie ciała ok. 60 kg, nie powinny stosować diet odchudzających poniżej 1400 kcal/dobę.

Pozdrawiam