Jak schudnąć 7 kg w miesiąc?

Mam 16lat wzrost ok.175 i ważę 74kg. Jak schudnąć 7kg w miesiąc? Wiem, że to niezdrowe ale zaryzykuje. Mam problemy z kręgosłupem i nie mogę uprawiać sportu mogę jedynie robić ćwiczenia proszę  o pomoc
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI na siatce centylowej mieści się jeszcze w normie, niemniej powinieneś baczniej przyglądać się temu, co zjadasz, aby nie tyć.
Z tego też względu polecam Ci zapoznanie się z Piramidą IŻŻ:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
 Obrazuje ona  ilość porcji produktów z poszczególnych grup żywności, które powinny znaleźć się na Twoim talerzu.

Jadaj 4-5 posiłków dziennie, każdy z nich powinien zostać spożyty co ok. 3 godziny.

Unikaj przejadania się, posiłek nie powinien powodować uczucia ciężkości.

Dobór ćwiczeń i zajęć ruchowych musi zostać dokonany w oparciu o konsultację lekarską (w związku z Twoim schorzeniem kręgosłupa).

Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami, nie odchudzaj się na własną rękę.

Pozdrawiam