Jak schudnąć, aby nie mieć chorego serca?

Witam! Mam 13 lat, i chciałabym schudnąć do wakacji ok 10 kg. Próbowałam już schudnąć,ale to się nie udaje. Gdy próbuję to potem mam jeszcze większy apetyt, a mam świadomość że przy takim nadmiarze otyłości mogę dostać cukrzycy,mieć chore serce i inne rzeczy. Nawet doktorzy już mi mówią, że mam schudnąć, ale ja nie umiem! Bardzo proszę o pomoc!
13 LAT ponad rok temu

Witam,
Nie jestem w stanie Ci pomóc.
Nie podałaś praktycznie żadnych informacji na swój temat.
Nie napisałaś ile ważysz, ile mierzysz, jaki jest Twój sposób odżywiania i aktywność fizyczna.
Brakuje informacji o ewentualnych chorobach.

Pozdrawiam