Jak schudnąć dodatkowe 5 kg w krótkim czasie?

Mam 19 lat i jestem kobietą. w trakcie mojej matury tzn stresu przedmaturalnego straciłam 4 kg i ważę 61 kg przy wzroście 160 cm.. Teraz jestem już po maturze i siedzę w domu, pije herbatki na odchudzanie i ćwiczę lecz nie widzę rezultatów :(:( co zrobić aby te rezultaty przyspieszyć?? Mam ciągle wrażenie swojej otyłości :( jak pozbyć się wystającego brzuszka? anita

Najlepszym rozwiązniem w odchudzaniu jest codzienny trening biegowy. Pozwala on zrzucić kilogramy, ale dodaje także motywacji do walki z nadwagą. Poprawia samopoczucie i daje zadowolenie z siebie.