Jak schudnąć i zlikwidować cellulit?

Mam 14 lat, ważę ok.52 kg. Jestem niska, mam 160cm. Wydaję mi się że jestem za ciężka jak na mój wiek i wzrost. Jestem aktywna fizycznie, uprawiam wiele sportów. Posiłki w miarę możliwości jem o równych porach. Lecz zauważam w okolicach ud i pupy. Mam duży brzuch. Jak mogę się pozbyć cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej na brzuchu?
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Artykuł, w którym podejmowany jest problem cellulitu, dostępny jest na: http://abczdrowie.pl/kilka-sposobow-na-zlikwidowanie-cellulitu
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch to:
• brzuszki proste,
• brzuszki skośne,
• skłony w przód do siadu równoważnego,
• brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
• prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
• unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
• "rowerek",
• zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Zalecałabym spożywanie 5 posiłków dziennie:
-śniadanie, obiad, kolacja jako posiłki główne, o większej kaloryczności,
-II śniadanie, podwieczorek - mniejsze, o mniejszej kaloryczności, w formie przekąsek.
Ostatni posiłek zalecałabym na 2-3 godziny przed snem.
Przynajmniej 1 posiłek powinien być ciepły.
Nie można zapominać o śniadaniu.
Posiłki powinny być spożywane w spokoju, powoli.
Należy dokładnie żuć każdy kęs.
Od stołu dobrze jest odejść z niedosytem – uczucie sytości pojawia się dopiero po pewnym czasie.

Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na:http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci
Nie polecam Ci odchudzania.

POZDRAWIAM