Jak schudnąć jedząc nieregularnie i prowadząc siedzący tryb życia?

Witam, mam 13 lat ważę 68 kg mam 170 wzrostu. Moja rodzina ma tendencje do nadwagi. Moje koleżanki są chudsze ode mnie. Prowadzę osiadły tryb życia. Ćwiczę tylko na w-f, jedyny mój ruch to przyciskanie klawiszy na komputerze. Lubiem jeść. Nie jem regularnie, w szkole nie jadam, zaś wracając do domu zjadam 3 razy więcej nisz powinnam. Nie jadam śniadań. Nie pije dużo wody i herbat. Miałam tyle pomysłów ma zmianę swojego trybu życia, zawsze okazywały się klęską. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Na podobne pytanie odpowiedziałam pod adresem:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/co-mam-zrobic-zeby-schudnac-6-kg-do-kon...

W Twoim przypadku konieczne jest uregulowanie pór posiłków.
Optymalna ilość to 5 posiłków w ciągu dnia.
Każdy zjadaj co ok. 3 godziny.
Nie omijaj śniadań, do szkoły zabieraj zestaw na II śniadanie.

Wolny czas spędzaj aktywnie.
Jak najwięcej jeździj na rowerze, spaceruj, graj w piłkę.
Możesz także pływać.

W Twoim wieku diety nie są wskazane.
Nie porównuj się z innymi koleżankami.
Każda z Was jest inna, ma odmienny typ budowy.

Pozdrawiam