Jak schudnąć przez 2 tygodnie przynajmniej 2-3 kilo?

Mam 11 lat, ważę 46,5 kg, mam wzrostu 148 cm, no i mam duże biodra. Chciałabym mieć mniejsze biodra i płaski brzuch, jak to zrobić? W ciągu 2 tygodni, przynajmniej do 1 miesiąca?
11 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 21,23. Odpowiada to wartości powyżej 75 centyla. Masz prawidłową masę ciała. Nie musisz się odchudzać.

Aby nie przybierać bardzo na masie, zastosuj następujące zasady:
- UNORMOWANIE pór posiłków (optymalna ilość to 5 posiłków w ciągu dnia, co około 3 godziny).
- UNIKANIE słodyczy, żywności typu fast food, kolorowych i słodzonych napojów.
- SYSTEMATYCZNOŚĆ w podejmowaniu aktywności fizycznej.

Ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam