Jak schudnąć szybko bez efektu jojo?

Tylko skutecznie. 10 kg. w ciągu miesiąca. Wiem ile kcal jest zalecane dziennie przy 17 latach i 176 wzroztu 76 kg. ale jak szybko schudnąć bez jojo? Chrom jest dobry? Sam w sobie nie odchudza ale...
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Chrom wywiera pozytywny wpływ na gospodarkę węglowodanową.
Reguluje on stężenie glukozy we krwi, zapobiegając jej wahaniom, a co za tym idzie - napadom głodu (przede wszystkim na produkty węglowodanowe, słodkie). Chrom nie odchudza sam w sobie.
Pozwala na lepszą kontrolę łaknienia.
Przyjmowanie chromu nie zwalnia ze stosowania diety odchudzającej i podejmowania aktywności fizycznej.
Dieta i ćwiczenia na pewno przyniosą efekty.
Zapotrzebowanie energetyczne (zgodnie z najnowszymi normami) dla dziewcząt w wieku 16-18 lat, przy umiarkowanej aktywności fizycznej wynosi 2500 kcal.
Dieta odchudzająca nie powinna zawierać mniej niż 1500 kcal.
Umożliwi ona redukcję 1kg tygodniowo.
Fizjologiczna dieta pozwala na utratę 4 kg miesięcznie.
Pozdrawiam