Jak schudnąć w 3 tygodnie?

Za trzy tygodnie zaczyna się szkoła i jestem nowa. Nie chcę pokazać się w niej taka, jaka jestem. Zostało tylko 3 tygodnie, a ja już nie wiem, co robić! Jem 3 razy dziennie (mogłabym więcej, ale to jest niemożliwe i tylko dlatego tyle razy jem), nie jem za mało ani za dużo. Oprócz tego co wieczór biegam 30-40 min. Nic nie schudłam, a trwa to od początku wakacji ;( Proszę, ustalcie mi dietę, jadłospis, który mi pomoże (na 3 posiłki) Mój e-mail: ficca000@tlen.pl
ponad rok temu

Witam
Podstawą do zmian powinna być samoakceptacja, pokochanie swojego ciała, takim, jakim ono jest.
 Zalecałabym spożywanie 5 posiłków dziennie:
- śniadanie, obiad, kolacja jako posiłki główne, o większej kaloryczności,
- II śniadanie, podwieczorek - mniejsze, o mniejszej kaloryczności, w formie przekąsek.
Ostatni posiłek zalecałabym na 2-3 godziny przed snem.
Przynajmniej 1 posiłek powinien być ciepły. Nie można zapominać o śniadaniu.
Posiłki powinny być spożywane w spokoju, powoli. Należy dokładnie żuć każdy kęs. Od stołu dobrze jest odejść z niedosytem – uczucie sytości pojawia się dopiero po pewnym czasie.

Proszę o więcej informacji na Twój temat.
W jakim jesteś wieku, jaka jest Twoja masa ciała i wzrost.
Pozdrawiam