Jak schudnąć w 9 dni?

Niedługo skończę 11 lat, za 9 dni. Aktualnie ważę 62 kilogramy. Ile kilogramów najwięcej schudnę w 9 dni, uprawiając jogging 40 minut wieczorkiem, jedząc 2 posiłki dziennie; na śniadanie płatki lub sałatka, a na obiad mięso z pomidorem lub ogórkiem, a jak będę głodna, to najwyżej jakiś owoc, woda lub warzywo? Chodzi o to, że chcę schudnąć z 15 kilo, ale najpierw chcę się dowiedzieć, ile schudnę w 9 dni. Mam też plan, że będę jadła 1 pożywny posiłek, a reszta dnia to jak mówiłam; woda, warzywa lub owoce. Mam wzrost ok 150-160 cm. Chcę wyglądać szczupło i pięknie, ale nie chcę mieć brzydkiej skóry. Ile schudnę w 9 dni, prowadząc taką dietę, jaką opisałam? Mogę też uprawiać inne treningi, np. 40 minut brzuszki, pompki, rower, "rowerek" i jogging. Z góry dziękuję, kelis.
ponad rok temu

Witam

Do obliczenia BMI niezbędny jest dokładny wzrost, a 150 cm czy 160 cm to duża różnica.
Pamiętaj, że jesteś bardzo młoda, Twój organizm się rozwija i jest wrażliwy na wszelkie braki składników pokarmowych.
Dwa posiłki to stanowczo za mało!

Zalecałabym spożywanie 5 posiłków dziennie:
- śniadanie, obiad, kolacja jako posiłki główne, o większej kaloryczności,
- II śniadanie, podwieczorek - mniejsze, o mniejszej kaloryczności, w formie przekąsek.
Ostatni posiłek zalecałabym na 2-3 godziny przed snem.
Przynajmniej 1 posiłek powinien być ciepły. Nie można zapominać o śniadaniu.
Posiłki powinny być spożywane w spokoju, powoli. Należy dokładnie żuć każdy kęs.
Od stołu dobrze jest odejść z niedosytem – uczucie sytości pojawia się dopiero po pewnym czasie.

Proponowałabym Ci zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia.
Jest ona dostępna pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Wykorzystaj czas wakacji, by ruszać się jak najwięcej.

Trzymam kciuki
Pozdrawiam