Jak schudnąć w dwa miesiące?

Mam 12 lat. Mój wzrost to 158 cm, ważę 49 kg. Chciałbym np. przez 2 miesiące schudnąć do 40 kg. Mój problem jest taki - brzuch trochę wystaje :P I biodra sę trochę duże, reszta jest ok. Da się coś z tym zrobić?
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Przy obecnej masie ciała, wzroście i wieku nie powinnaś podejmować diety odchudzającej.
Zapoznaj się z Piramidą IŻŻ:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

W kształtowaniu sylwetki przydatne będą ćwiczenia - zajrzyj na www.abccwiczenia.pl

To normalne, że rośniesz i powiększają się biodra - jest to wyrazem, iż dojrzewasz.
Nie powinno to być powodem zmartwień.

Pozdrawiam

P.S
Pamiętaj, że o wszystkich działaniach musisz informować rodziców.