Jak schudnąć w Irlandii, czyli ze strasznie tłustym jedzeniem?

Witam. Mam 16 lat i 171cm wzrostu. Niestety bardzo mi przeszkadza moja waga (74 kg) i pragnę się jej jak najszybciej pozbyć. Może bym się tym nie przejmowała gdyby nie to, że razem z moją wagą rosną moje piersi oraz złe samopoczucie. W tym momencie mam większe piersi od mojej mamy ( 80E). Dla mnie to strasznie niekomfortowe. Moi rówieśnicy śmieją się ze mnie. Przez ten cały stres uzależniłam się od słodyczy. Nie potrafię przeżyć tygodnia bez chociaż jednego batona. Proszę pomóżcie mi. Chce mieć normalne życie...:(
16 LAT ponad rok temu

Witam,

To Ty masz kontrolę nad tym, co wkładasz do ust.
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na:http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci

Zamiast słodyczy - postaw na zdrowe przekąski.
http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski
Możesz także zamienić je na świeże owoce.

Tycia unikniesz zwiększając aktywność fizyczną.
Zachęcam do zajrzenia na www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam