Jak schudnąć w miesiąc?

Dzień dobry, mam 16 lat i jestem dziewczyną, ważę bardzo dużo, aż się wstydzę mówić, mianowicie 100 kg :( Nie lubię ćwiczyć, jedynie na rowerze czasami pojeżdżę. Wcześniej stosowałam dietę kopenhaską, ale nic nie pomogła. W mojej rodzinie jedynie ja i mama jesteśmy otyłe, lecz mama mniej. Nie byłam u lekarza, na śniadnie jem kanapki lub jajecznicę o różnej godzinie, zależy jak się obudzę. Na obiad jem prawie codziennie mięso i ziemniaki, a na kolację jem dużo chleba z szynką lub serem, obiad jem zazwyczaj o 16. a kolację o 21. Nie choruję na choroby przewlekłe. Proszę o pomoc! PS. Uwielbiam słodycze i to mój największy problem :(

Witam,

Zabrakło informacji o Twoim wzroście.
Niemniej polecałabym Ci wizytę u lekarza i dietetyka.
Trzeba ustalić przyczyny tak dużej masy ciała (chyba, że wynika ona również z faktu, iż jesteś wysoka a nie otyła).
Poproś rodziców, aby zapisali Cię na wizytę.
Odradzam odchudzanie na własną rękę - możesz tylko zrobić sobie krzywdę.
Diety typu kopenhaska na pewno nie są dla Ciebie dobrym rozwiązaniem - poza tym ryzyko efektu jo-jo jest w czasie ich stosowania bardzo duże (po zakończeniu diety).
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Proszę, jak najszybciej udaj się z rodzicami do lekarza.

Pozdrawiam