Jak schudnąć w młodym wieku po ciąży?

potrzebuje pomocy mam 22 lata i waze 78 kg a mam wzrostu 165 bardzo duza nadwaga niewiem jak mam sobie z tym poradzic Jestem po jedenj ciazy i tak własnie tez po tym nie moge schudnac prosze o jakies porady i o pomoc chce byc atrakcyjna dla samej siebie jak i dla mojego chłopaka jeszcz jak mialam 18 lat to wazylam niespelna 52kg prosze o pomoc !!!

Witaj.
Jeżeli chcesz zrobić to profesjonalnie i nie męczyć się co chwile ze zbędnymi kilogramami musisz przede wszystkim zmienić swoje nawyki żywieniowe. Najkorzystniej będzie udać się do dietetyka, który indywidualnie dopasuje dla Ciebie dietę. Bez tego się nie obędzie.
Następnie musisz zabrać się za aktywność fizyczną, tutaj opcje masz dwie: na własną rękę lub udać się po plan treningowy do trenera personalnego. Oczywiście druga opcja jest korzystniejsza ze względu na to, że trening będzie skuteczniejszy.
Przykładowy trening dla kobiet znajdziesz również na mojej stronie http://www.norbertgotz.pl/artykuly

Odchudzanie to proces, który musi trwać i jeżeli chcesz wrócić do swojej wagi 52kg to nastaw się na kilka miesięcy pracy.

Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem). Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska