Jak schudnąć z brzucha bez ćwiczeń?

jak mozna zgubić brzuch? jesli nie moge cwiczyc i robic brzuszkow bo mam bardzo powarzne klopoty z kregoslupem. jestem zalamana nie wiem co robic. pomozcie

Witam ,
warto zastosować dietę redukcyjną ,dobrze zbilansowaną opartą na odpowiednich produktach dostosowaną do pani indywidualnie a jeśli chodzi o ćwiczenia to nie tylko od brzuszków gubimy brzuch , jest wiele innych ćwiczeń angażujących inne partie ciała , które jednocześnie modelują brzuch.
Chętnie pomogę więc jeśli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt prywatnie.
Pozdrawiam ,
Anna Zientalska

Witam, ćwiczenia są niezwykle istotne przy próbie redukcji tkanki tłuszczowej w "newralgicznych" miejscach, ale proponowałabym najpierw przyjrzeć się wnikliwie temu, co Pani jada i w jakich ilościach, bo być może Pani dieta składa się z nadmiernej ilości produktów, które sprzyjają odkładaniu tkanki tłuszczowej w tej partii ciała. Niezbędna jest analiza Pani sposobu żywienia, by skutecznie pomóc.Serdecznie pozdrawiam ;)

Agata Zmorkowska Dietetyk, Poznań

Witam, Zaleceniem dla Pani będzie zmniejszeni porcji posiłków, tak aby nie powiększać objętości żołądka. Proszę wzbogacić dietę w min.1,5 l wody mineralnej niegazowanej dziennie oraz owoce cytrusowe. Zalecanym produktem będą także otręby, z dużą zawartością błonnika oraz fermentowane produkty mleczne. Proszę pamiętać ponadto o regularnym spożywaniu posiłków oraz aktywności fizycznej.
Pozdrawiam, Agata Zmorkowska