Jak schudnąć z brzucha i biustu?

Mam 20 lat, ważę 63 kg. Jestem studentką, wiec przez cały dzień jestem w ruchu. Codziennie ćwiczę około pół godziny. Moją dietę ograniczyłam do 1500 kalorii. Co mam zrobić, żeby pozbyć się około 10 cm w brzuchu i 5 w biuście. Zależy mi na czasie.

Witam!

Nie podaje Pani swojego wzrostu, więc nie jestem w stanie ocenić, czy pokrywa Pani zapotrzebowanie energetyczne swojego organizmu (pomniejszone o odpowiednią ilość kalorii). Uważam, że 1500 kalorii w przypadku aktywnej osoby może być za małą ilością. Proszę pamiętać, że za bardzo zmniejszając spożycie, możemy doprowadzić do odwrotnego efektu - organizm broniąc się przed zmianami, będzie magazynował energię, zamiast ją zużywać.

Niestety, żadna dieta nie pozwoli na chudnięcie w określonych partiach ciała o określoną ilość centymetrów. Proponuję udać się do trenera fitness lub dogłębnie zapoznać się z treścią stronki www.abccwiczenia.pl, by dowiedzieć się jakie stosować ćwiczenia na okolice brzucha.

Pozdrawiam!

Urszula Bieniek