Jak schudnąć z brzucha w 2 miesiące wakacji?

Witam, mam 12 lat, ważę 88-94 kg. Co mam zrobić, żeby schudnąć z brzucha, ale konkretnie z brzucha. Moja waga mi nie przeszkadza, ale ja chcę iść do szkoły chudy, mieć jakąś dziewczynę i dużo fajnych znajomych, ale jak słyszałem o 6 Weidera to ponoć te ćwiczenia pomagają tylko chudym. Co mam zrobić ? Pomocy pani Katarzyno! :( P.S. Brzuch mam taki jak na avatarze.
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Różnica 6 kg, którą podałeś to bardzo dużo w tym wieku, dlatego też istotne jest dokładne określenie obecnej masy ciała (najlepiej zważyć się po przebudzeniu, w lekkim ubraniu).
Ważną dla mnie informacją jest Twój obecny wzrost.
Jeśli jesteś zdrowym chłopcem (nie ma przeciwwskazań do podejmowania aktywności fizycznej), spędzaj jak najwięcej czasu aktywnie.
Może w Twojej szkole organizowane są jakieś zajęcia ruchowe?
Warto uczęszczać na basen, jeździć na rowerze.
Zajrzyj na stronę:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam

P.S
Proszę o uzupełnienie danych.