Jak się leczy naczyniaki żylne?

Witam W październiku dowiedziałam się mam naczyniaka żylnego lewego płata ciemieniowego 3cm x 2mm. Od września męczą mnie notoryczne zawroty głowy,drętwienia rąk,uczucie lania w głowie,tzw,gwoździa itp.oraz podwójne widzenie. Bóle głowy są tylko po stronie naczyniaka ostatnie dwa tygodnie spędziłam na ketonalu ból po prostu rozrywał mi czaszkę. Czekam teraz na kontrolny rezonans 5.06. Mam wrażenie że coś złego dzieję się w mojej głowie? Nie nawidzę tego stanu :/ Jak się leczy żylne naczyniaki?

Ocena należy do neurochirurga ,który podejmuje decyzje
czy należy naczyniaka żylnego usunąć czy też zastosować inny rodzaj leczenia.
Świetny ośrodek to Klinika Neurochirurgii w Lublinie gdzie przez wiele lat wspaniały neurochirurg prof.Trojanowski rozwijał tę trudną dziedzinę jaką jest leczenie chorób naczyniowych mózgu.

Pozdrawiam serdecznie