Jak się leczy problemy ze wzwodem?

Mam dopiero 24 lata i problem ze wzwodem, ostatnio gdy byłem u dziewczyny, kiedy zaczęła mi robić laskę, było oki, ale jak przeszliśmy do stosunku, to klapa, tak mi się wydaje, że to przez moją częstą masturbację, ale ja nie mogę sam tego potwierdzić, już się nie masturbuję, ale to na pewno nic nie da, a bynajmniej nie pomoże, dlatego chciałbym wiedzieć, czy da się to leczyć i jak, jeśli można. Bardzo proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

W wyniku częstej masturbacji nauczył się Pan reagować na pewien specyficzny dla Pana rodzaj stymulacji, która działa na Pana najsilniej. W trakcie seksu oralnego dziewczyna również nauczyła się pobudzać Pana w podobny sposób. Jednak w przypadku stosunku może to być bardzo trudne do zrealizowania. Powinien Pan starać się zrozumieć, jaki rodzaj pobudzenia działa najsilniej, i starać się go realizować z partnerką - a także zaprzestać masturbacji. 

W takiej sytuacji bardzo ważne jest też wykluczenie organicznych przyczyn dysfunkcji seksualnej (najlepiej u urologa). 

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty