Jak się odchudzać, żeby uchronić się przed efektem jo-jo?

Mam 15 lat, 171cm wzrostu i ważę 48 kg. Zdaję sobie sprawę, że to za mało, ale boję się efektu jo-jo i że przytyję. Co mam robić?
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest rzeczywiście zbyt mała.
Z tego względu polecam wizytę u lekarza, dietetyka oraz rozmowę z rodzicami.
Powinnaś przybrać na masie.
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz pod linkiem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Jeśli cierpisz na zaburzenia odżywiania, pytania psychologowi możesz zadać w serwisie: www.abcanoreksja.pl
Pozdrawiam