Jak się odżywiać aby schudnąć po porodzie?

Witam mam 21 lat jestem rok po porodzie i ważę 76kg . Waga cały czas stoi ... Mimo ze nie jem dużo cieżko jest mi wrócić do wagi sprzed Ciaży czyli 59 kg . Nie wiem co mam jesc a czego nie by udało mi sie schudnąć . Nie lubie swojego Ciała i jest mi naprawdę cieżko zwłaszcza że mam narzeczonego i chciała bym wygladać dla niego świetnie . Potrzebuje pomocy !! Co mam robić ?

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej jeśli uda się pani na wizytę do dietetyka, który pomoże pani skomponować odpowiednią dietę (pod względem jakościowym i kalorycznym). Dodatkowo warto rozważyć zwiększenie aktywności fizycznej. Może pani ew. wykonać badanie TSH i fT4 w celu oceny funkcji tarczycy oraz stężenie glukozy na czczo.