Jak się pozbyć mojego bólu?

Lekarz stwierdził rwę kulszową i przepisał leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Leki były już zmieniane 3 razy. Ból występuję już od półtorej miesiąca. Byłem również u fizjoterapeutów i osteopaty. Ból się zmniejszył na tyle, że jestem w stanie się wyprostować i zacząć niewiele chodzić. Od początku rwy bardzo bolała mnie prawa łydka promieniując, aż do stopy. Mam w stopie jeszcze zdrętwiałe 3 palce. Po zabiegach u fizjoterapeuty pozostał tylko ból w łydce i stopie. Nie mogę więcej przejść niż 20 metrów bo ból jest tak silny, że czuję jakby mi noga w piszczelu i kostce się łamała. Lekarz i fizjoterapeuta każą czekać, aż ból przeminie. Czy jest jakiś inny sposób niż tylko czekanie?

Niestety mówi się, iż raz przebyte zapalenie nerwu lubi powracać. Może Pan poprosić swojego fizjoterapeutę o delikatne ćwiczenia na zapalenie nerwu kulszowego plus do tego suplementację częstymi dawkami wit. C która działa cuda. A jeśli zapalenie będzie często powracać należy wykonać badania diagnostyczne w innym kierunku niż "rwa". Tj. RM lub TM.