Jak się pozbyć takiego stanu?

Witam w czerwcu paliłem marihuanę i po 2 dniach nagle jakby mnie bania chwivila jakbym pił albo palił... Wystraszyłem się .. i mam tak do dzisiaj a jest koniec listopada.. nie wiem co się zemną dzieje lekarz przepisał mi rispolept i biorę już mi dość nic nie pomaga .. miałem stany lękowe bałem się wyjść na pole bo wszystko mi się mieszkało wokół i się bałem.. leżałem tylko w łóżku i do dziś tak mam że tylko to bym chciał robić .. nie jesteś w stanie z tym pracować wszystko widzę jakby iluzje jakbym był pod wpływem czegoś ... Nie pije już 2/3 tygodnie wogule .. chciałbym bardzo z tego wyjść ale nie wiem z jakiego to może byc powodu ani co mi jest .. niby mam leki na schizofremie ale żadnych głosów nie rozumiem ..

Dobrze, że szuka Pan pomocy u specjalistów. Być może farmakologia okaże się pomocna. Jeżeli nie widzi Pan poprawy, warto porozmawiać z lekarzem o innym doborze leków. Istotne jest zachowanie abstynencji - pisze Pan, że udało się 2-3 tygodnie nie pić alkoholu, proponowałabym się tego trzymać. Przy schizofrenii niekoniecznie muszą występować "głosy". Jednocześnie różne objawy, o których Pan pisze ("bania", odczuwanie lęku, iluzje), niekoniecznie oznaczają, że choruje Pan na schizofrenię. Sugeruję konsultacje z lekarzem, trzymanie się zaleceń i monitorowanie swojego stanu.