Jak się pozbyć tkanki tłuszczowej z ud?

Witam! Chciałabym się dowiedzieć jak " zrzucić" tłuszcz z ud. Dokładniej chodzi mi o wewnętrzna stronę. Jest to cos co mnie strasznie od siebie odrzuca. Jestem chuda, ale jednak uda są za trochę za duże co widać. Co mogę zrobić ?
ponad rok temu

Witam Panią,
Proszę problem skonsultować z kosmetologiem. Myślę, że konsultacja pozwoli dobrać odpowiedni zabieg, który wyszczupli tę partię ciała. Zaznaczę, że dość popularnym zabiegiem jest kriolipoliza, ale skuteczne są również masaże. Nie bez znaczenia jest prawidłowe odżywianie i picie niesłodzonych napojów.