Jak się przełamać w poszukiwaniu pomocy?

mam problem z szukaniem pomocy i mówieniu, że coś się dzieje. Nie jest to widzimisię, że dużo myślę o śmierci i jak to zrobić, choć na co dzień tego nie eksponuję. Głupio mi to pisać z obawy, że będzie to odebrane jak zwr. na siebie uwagi. Gorszy stan uwidaczniam impulsywnie i autodestrukcyjnie. Nie potrafię tego werbalnie zakomunikować, mam blokadę, napięcie. Nie potrafię tego werbalnie przekazać swojemu lekarzowi, mam blokadę, napięcie. Gdzie można się zgłosić po pomoc? Jak się przełamać?

Witaj,
tak działa tłumiony lęk przed odrzuceniem,którego doświadczenie jest zapisane głęboko w podświadomości i powoduje obecnie następstwa w niewłaściwym ale utrwalonym schemacie zachowania.Najlepiej w takich przypadkach pomaga psychoterapia i powinnaś z niej skorzystać,gdyż autodestrukcja jest niebezpieczna i stanowi nie tylko objaw ale zaburzenie osobowości/borderline/,który wymaga długiego procesu odbudowy.
Pozdrawiam serdecznie