Jak skrócić 14-dniową miesiączkę?

Mam zbyt długą miesiączke trwa już 14 dni, co mam zrobić? do ginekologa nie pojde bo sie dlugo czeka na wizytę, a prywatnie nie mam pieniędzy, są jakies tabletki które mogą mi pomoc?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto jednak poszukać przychodni, w której okres oczekiwania nie jest długi. Z pewnością takie miejsca istnieją. Dodatkowo przydatne może być zastosowanie odpowiednio dobranej antykoncepcji.