Jak skutecznie leczyć anginę?

Witam. Choruje na angine. Antybiotyk przyjmuje dopiero 3 dobe jednak nasilily mi sie objawy. Dostallam silniejszy uporczywy kaszel. Towarzyszy przy tym bol plecow a wysokosci nerek zelaszcza rano po przebudzeniu i mija kiedy uda mi sie podniesc. Najbardziej jednak dokucza mi bol zeber , klatki piersiowej i brzucha podraznionych przez kaszel gdzie nawet kichniecie sprawia mi wiele bolu. Czy sa jakies sposoby zeby zmniejszyc ten bol ? Jakies kompresy czy cos co przyniesie ulge ? Nie moge nawet oddychac. Wstrzymuje powietrze. Prosze o rady.

Lek. Paweł Szadkowski

Stanowczo sugeruję udać się do lekarza prowadzącego ponieważ wymaga pani powtórnej oceny klinicznej, dodatkowej diagnostyki (prawdopodobnie RTG klatki piersiowej) oraz prawdopodobnie modyfikacji leczenia.