Jak skutecznie leczyć nerwicę natręctw u 33-latki?

witam, Cierpię na nerwicę natręctw i korzystam z terapii poznawczo-behawioralnej (u certyfikowanego terapeuty). Niestety jest tak, że myśli natrętne (kompletnie bezsensowne) potrafia zaatakować. Zażywam Fevarin, ale okazał się nie do końca skuteczny. Będę zmieniał lek na Anafranil. Moje pytanie brzmi: jaka jest skuteczna dawka na OCD i ważniejsza część: po jakim czasie oczekiwać odpowiedzi na leczenie. Proszę o odpowiedź lekarza psychiatrę. Dziękuję,

Szanowny Panie bez badania lekarskiego nie jestem w stanie powiedzieć jaka dawka byłaby dla Pana skuteczna. Proszę udać się do psychiatry