Jak skutecznie leczyć parcie na pęcherz?

Ciągłe parcie na pęcherz. Od czterech miesięcy choruje na przewlekłe zapalenie pecherza. 3 tygodnie temu miałam robioną cystoskopię z pobraniem wycinków. Wyszło przekrwienie wszystkich ścian pęcherza, przewlekłe zapalenie pęcherza i mały obrzęk nad ujściem moczowodu z dysplazją. Zmianę wypalono. Teraz nie odczuwam silnych boli tylko pieczenie po mikcji lub w ciągu dnia, ale najbardziej przeszkadza mi ciągłe parcie na pęcherz od rana utrudniające chodzenie i częstomocz. Noce przesypiam. Posiew moczu w normie flora mieszana w ilości>10do3 Lekarz przepisał tylko vesicare, ktory nie pomaga. Jak to dalej leczyć. Proszę o jakąś radę.

DOLEGLIWOŚCI MOGĄ BYĆ ZWIĄZANE Z ZABIEGIEM I POWINNY USTĄPIĆ MOŻE POMÓC LEK P ZAPALNY NP MAŁE DAWKI 50 - MG IBUPROFENU
WK