Jak skutecznie leczyć pokrzywkę u 33-latki?

Mam przewlekłą zaostrzoną pokrzywkę. Po nocy po prostu jestem cała w bąblach i czerwonych plamach. Do tej pory stosuje lek Telfexo 180. Czy mogę ten lek dla lepszego efektu działano połączyć z Rupafin 10?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może Pani łączyć te leki lecz radziłbym skonsultować się z alergologiem w celu ustalenia najbardziej optymalnej terapii pokrzywki.