Jak skutecznie schudnąć w ciągu miesiąca?

Witam. Mam 16 i 167 cm wzrostu, ważę 56. Chciała bym schudnąć do 50 kg. Jak to zrobić w ciągu miesiąca?
ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Witam!

Twoje aktualne BMI wynosi nieco ponad 20, co oznacza, że waga jest prawidłowa i znajduje się w dolnym przedziale normy. Wydaje się, że cel, który sobie postawiłaś jest przesadzony, ponieważ przy wadze 50kg, Twoje BMI będzie ocierać się o granicę anoreksji. Drugą sprawą jest fakt, że jesteś jeszcze w okresie dojrzewania i nie powinnaś podejmować diety odchudzającej.

Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu - poćwicz. Podkreślone mięśnie i wysportowana sylwetka z pewnością poprawią Twój wygląd i wpłyną korzystnie na samoocenę.
Pozdrawiam