Jak skutecznie walczyć ze swędzeniem odbytu i moszny?

witam mam 38 lat od 2 lat walcze z swędzeniem odbytu i moszny zaczeło się od moszny zapalenie skóry i doszło świąd odbytu zawszę na noc w dzień nie przeszkadza tak bardzo 2 lata chodzę po lekarzach za czołem od proktologa nic nie stwierdził 2 wizyty badanie kolanoskopia nic nie wykazała wizyty u dermatologa nic nie pomogły odwiedziłem kilku ostatni mi powiedział że nie wie co mi jest maści które stosowałem przez ten czas to metronidazol cicaplast baume b5 triderm travocort clotrimazolum macimiror solcoseryl pimafucort zielony i robione masci z antybiotykami kilka rodzai teraz chodzę alergologa nie stwierdził alergi ale przepisał contrahist i protopic 0,03 po masci jest gorzej nie wiem czy jestem przewrażliwiony ale w nocy doszło swędzenie w uszach laryngolog powiedział że nic nie widzi pomagała mi tylko maść pimafucort w żółtej tubce smarowałem 2 tyg dwa tyg miałem spokoju i spowrotem nawrót teraz zaczyna słabo działać proszę o pomoc gdzie mam się udać nie chce mi się żyć

Szanowny Panie, niestety nie potrafię pomóc, niektóre leki psychiatryczne mogą załagodzić świąd