Jak skutecznie wybielić zęby?

Jak skutecznie wybielić zęby? Czy skuteczne są paski wybielające, które można kupić w aptece, czy lepszym pomysłem jest wybielanie u lekarza stomatologa?

Przed zabiegiem wybielania należy wyleczyć zęby, oczyścić z osadów i kamienia.Skutecznie wybielić zęby można w gabinecie w trakcie jednej wizyty lub otrzymując do domu zestaw do wybielania z nakładkami na czas 7-14 dni.Wszelkie paski do wybielania, pasty itp. mogą potrzymać efekt wybielania w gabinecie.