Jak skutecznie wyleczyć rozszerzone naczynka na twarzy?

Dzień dobry, Mam bardzo rozszerzone naczynka na twarzy. Pół roku temu mialem ostatni zabieg laserowego zamykania (było ich 5). Moje pytania brzmią: -czy to normalne ze poprawa na prawym policzku wynosi ~40% a na lewy nie dałbym wiecej niz 10%. -czy rozszerzone naczynka na brwiach da sie wyleczyc? W gabinecie pani nie chciala tego ruszać bo "laser wypala wlosy i brwi będą brzydko wygladac". Z tym ze dla mnie gorzej wyglądają czerwone brwi niz łyse które mozna jako tako zasłonić ramką od okolarow. -ostatnie pytanie, jaki najlepszy laser do zamykania naczynek? Myslalem nad cutera excel V

Aby skutecznie zamknąć naczynia polecam wykonanie serii zabiegowej od 2 - 4 zabiegów. Polecam laser Harmony XL Pro - Dye VL. Skuteczność zabiegu zależy od stanu początkowego skóry oraz dobranych parametrów. Jeżeli chodzi o brwi, również wstrzymałabym się z wykonaniem zabiegu w tym miejscu, aczkolwiek trudno jest podejmować takie decyzje bez obejrzenia skóry.