Jak sobie pomóc po septoplastyce?

Witam...jestem czwarty dzień po septoplastyce oraz zamknięciu perforacji przegrody. Biorę amoksiklav oraz nawilżam nos disnemar’em...Niedrożność jednak jest tak duża,ze nie jestem w stanie rzeszach dwóch godzin nie budząc się z suchością w ustach...w jaki sposób mogę sobie pomoc?sadzilam,ze im więcej czasu minie od zabiegu tym lepiej będę oddychać...w nosie mam jeszcze płytki stabilizujące.

witam, proszę spróbować zwiększyć wilgotność w pomieszczeniu, może chociaż trochę pomoże