Jak sobie pomóc przy mężu alkoholiku?

WitamMój partner non stop pije alkohol, codziennie robi awantury,wyzywa mnie ,chce bić,straszy,niszczy przedmioty,mamy dwe małe córeczki,nie wiem jak sobie z tym poradzić,jestem wykończona psychicznie,codzienne zycie w stresie,niestety nie mam możliwości by zabrać dzieci i uciec. Gdzie mogę zgłosić swój problem??

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z pomocy, dla bliskich osoby uzależnionej, jaką oferuje Poradnia Leczenia Uzależnień. Może Pani również skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej - w której uzyska Pani pomoc prawną, socjalną, psychologiczną.