Jak sobie pomóc z autoagresją i depresją?

Marzę o psychoterapii, niestety w mojej okolicy nie ma takiej możliwości. Najbliżej 100km na NFZ, ale w związku tym, ze mieszkam sama i nie pracuję, nie stać mnie na dojazdy. 2dzień biorę seronil i sedam. Zanurzam się w poczuciu winy, że do tego doszło. myślę, ze mam w sobie mnóstwo nieprzepracowanej złości do ludzi, którym dałam się skrzywdzić. Sabotuję za to siebie w każdej dziedzinie (prokrastynacja, autoagresja). Proszę o rady, co mogę przeczytać, albo jakie techniki stosować, by sobie pomóc

Może warto skorzystać z gabinetów świadczących usługi online? Jest to bardzo pomocne dla osób w Pani sytuacji, szczególnie, ze psychoterapia byłaby w Pani przypadku konieczna do podjęcia.

STOP! Stanowczo stop autoagresji. Dlaczego Pani sama siebie krzywdzi? Proszę chwilę zatrzymać się i zastanowić czy to w czymś pomaga. Proszę postarać się o przeznaczenie jakiś drobnych funduszy na terapię. Proszę spróbować podejść do dobrego terapeuty, przedstawić mu swoją sytuację i poprosić o obniżenie kosztów - w końcu jesteśmy po to by pomagać.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu