Jak sobie pomóc z wahaniami nastrojów?

Ja od zawsze jestem melancholijna teraz też, niesamowicie płaczliwa każde zwrócenie mi uwagi, porażka, zły humor, kłótnia,a czasem nawet normalna rozmowa kończy się płaczem. Moje wahania nastrojów są dla mnie samej zaskakujące i męczące, wśród ludzi przywdziewam maskę zawsze taką jakiej chce otoczenie Nie umiem się cieszyć Zawsze wspierał mnie mój chłopak, niestety teraz i on ma depresje i myśli samobójcze. Chciała bym żeby ktoś nam pomógł, każdemu z osobna, ale nie wiem gdzie się zgłosić.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują odpowiednią formę leczenia.
Pomoc mogą Państwo uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.